Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarımızın artık kazanılan parayı aştığı günümüzde ihtiyaç kredisi; hemen hemen herkesin başvurduğu bir yöntemdir. Basit anlamda ihtiyaç kredisi kısa vadeli ve düşük miktarlarda nakit ihtiyaçları karşılayan bir kredi türüdür. Teknoljinin gelişmesiye birlikte; internet ve telefon bankacılığı sayesinde bu krediye başvurmak mümkündür.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi:

 

 

Vakıfbank müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda bir çok kredi seçeneği sunuyor. Kişinin hayata dair planlarından doğan; evlilik hazırlıkları, almak istedikleri ev, arabalar, almak istedikleri eğitim, ev eşyaları için gerekli finansal desteği Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi’yle gerçekleştirmek mümkün. 48 aya kadar vadede sunduğu Taksitli İhtiyaç Kredisi’ni; ister aylık taksitlerle ister 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle geri ödemenizi mümkün kılıyor. Belirli ve düzenli bir geliriniz var ise; istekleriniz için nakit sıkışıklığında iseniz; Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi sizin için doğru bir seçenek olacaktır.

Vakıfbank sizden krediye başvurmak için düzenli geliriniz olduğunuzu belgelemenizi, istihbaratı olumlu bir birey olduğunuzu kanıtlamanızı ve kredi için belli bir temiat karşılığı göstermenizi şart kılıyor.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi’ne Vakıfbank şubeleri, ve Vakıfbank internet bankacılığından başvurabilirsiniz. Başvuru için nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, gelir belgesi ya da emekliler için maaş alınan banka onaylı maaş hesabı dökümü ve istenen teminat belgeleri gerekmektedir.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi faiz oranları da makuldür. 03-48 ay vadeli olarak tercih edebiliceğiniz Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi’nin; aylık faiz oranı %1.75’tir. ihtiyacınız doğrultusunda değişiklik gösteren Taksitli İhtiyaç Kredisi’nin faiz oranlarında da değişkkenlik göstermektedir.

Krediler İçin Genel belgeler;

 

 

 1. Kimlik Belgesi Aslı (Nüfus Cüzdanının veya Ehliyetin veya Pasaportun) (Üzerinde kimlik numarası yazılı olması gerekmektedir)
 2. Gelir Belgeleriyle alakalı bilgiler;
  1. Kamu çalışanıysanız güncel bordronuz,
  2. Özel Sektör çalışanıysanız güncel bordro yâda maaşınızda haciz veya kesinti olmadığına dair güncel bir yazı gerekmektedir. Bununla birlikte şirketinizin güncel imza sirküleri de getirilmesi gerekir. Ayrıca SGK’dan kredi başvurusu yapan kişinin hizmet dökümü belgesi de istenen evraklar arasındadır.
  3. Bağlantı Emekliyseniz kurumunuza ait emeklilik belgeniz ya da emekli maaşınızı gösteren bankanıza ait hesap cüzdanınız. Ancak emekli olmanıza rağmen aktif olarak çalışıyorsanız çalıştığınız işyerinden destek prim bildirgeniz gerekmektedir.
  4. Serbest meslek sahibiyseniz şirketinizin güncel olan vergi levhası, şirketinizin yıllık gelirvergisi beyannameniz, şirketinize ait işletme hesap özeti ile şirket ticaret sicil gazeteniz gerekmektedir.
  5. Eğer çiftçi iseniz Çiftçilik Belgeniz ve Müstahsil Makbuzlarınız ile Arazinize ait olan tapu veya tapuların fotokopileri gerekmektedir.
  6. Ayrıca faiz geliriniz varsa hesap cüzdanınız, kira geliriniz varsa size ait tapu ya da kira kontratınızın bir fotokopisi gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın