Vakıfbank’tan KOBİ’lere 2 Farklı Ödeme Seçeneği ile Kredi İmkanı

Türkiye ekonomisinin en önemli yapı taşlarınından birinin Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) olduğu şüphesizdir. Ülkenin gelişmesine ve büyümesine kaydadeğer ve takdire şayan bir katkı sağlayan KOBİ’ler ile ilgili yapılan son düzenlemeyle KOBİ tanımı değiştirilerek küçük ve orta büyüklükteki girişim ve işletmelerin tanımı tekrar yapılmış; böylelikle bu KOBİ’leri finans kaynaklarına daha kolay ulaşabilmelerinin ve büyümelerinin önünün açılması amaçlanmıştır. Bu yeni tanıma göre; 250 kişiden az çalışanı olan ve mali bilançolarının üst limiti 40 Milyon TL’yi aşmayan girişimler (daha önceden bu limit 25 Milyon TL idi.) “Orta Ölçekli İşletme”; 50 kişiden az çalışanı olan ve mali bilançolarının üst limiti 8 milyon TL’yi aşmayan girişimler (daha önceden bu limit 5 milyon TL idi) ise “Küçük Ölçekli İşletme” olarak adlandırılmıştır. 10 kişiden az çalışanı olan ve yıllık net satış rakamı 1 milyon TL’yi aşmayan girişimler ise “Mikro Ölçekli İşletme” olarak tanımlanmaya devam etmiştir. Her zaman KOBİ’leri destekleyen ve onların halinden anlayan Vakıfbank, 2017 Yazında da yine KOBİ’ler için yeni bir Kredi Kampanyası düzenlemiştir: “KOBİ’lere 2 Farklı Ödeme Seçeneği Sunan 2017 Yaz Kredi Kampanyası”.

Vakıfbank KOBİ’lere 2017 Yaz Kampanyası’ndan kimler yararlanabilir?

Yukarıdaki KOBİ tanımına uyan tüm mikro, küçük veya orta ölçekteki girişimlerden biriyseniz Vakıfbank’ın KOBİ’lere yönelik olarak düzenlediği bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Vakıfbank KOBİ’lere Özel 2017 Yaz Kredi Kampanyası’ndan yararlanmak istemeniz halinde, kredi başvurusu için KOBİ nitelikli Vakıfbank Şubelerine gidebilir ya da dilerseniz Vakıfbank İnternet Bankacılığı üzerinden de ilk kredi başvurunuzu yaparak, bankanın işletmeniz hakkında yapması gereken istihbarat ve kredi değerlendirmesini başlatabilirsiniz. Sonrasında, bankadan tarafınıza yapılacak olumlu dönüşe göre gerekli kredi evraklarıyla birlikte giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

KOBİ’lere 2017 Yaz Kampanyası Kredisinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Vakıfbank’ın 3 aydan 36 aya kadar vadelerde ödeme olanağı sunduğu bu krediden uygun faiz oranlarıyla 100,000.- TL’ye kadar yararlanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında Vakıfbank’ın KOBİ’lere sunduğu 2 farklı ödeme seçeneği ile kredi taksitlerinizi aylık eşit taksitlerle ödemeyi seçebilir ya da 3 aylık ödemesiz dönem sonunda taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Kampanyanın avantajları bununla da sınırlı olmayıp size daha başka avantajlar da sunmaktadır. KOBİ’lere 2017 Yaz Kredi Kampanyası‘ndan yararlanıp kredinizi kullandıktan sonra, Vakıfbank BusinessCard’larınızla 30.09.2017 tarihine kadar yapacağınız ilk 5.000 TL’lik alışverişiniz karşılığında 100.- TL tutarında ekstre indirimi kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Her zaman KOBİ’lerle dost olan Vakıfbank’ın KOBİ’lere 2017 Yaz Kampanyası Kredisi fırsatından yararlanabilmek için son tarih 31.08.2017 olup, daha detaylı bilgi edinmek için Vakıfbank KOBİ Şubeleri’ne uğrayabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın