VakıfBank’tan KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi

Vakıfbank ticari krediler ve iş ortaklığı konusunda düşük faizli şartlarda kredi sağlayan bir banka olmanın yanı sıra işletmenizi ticari müşteri temsilcilerinin ziyaretiyle de her zaman yanınızda olan bir çözüm ortağı modeli sergilemektedir.

Siz şube ye giderek kendinizi anlatmadan talebiniz üzerine yapılan bu ziyaretlerde işletmeyi yerinde görüp iş hacminizi kontrol ederek size en uygun kredi modelini ya da modellerini sunarak sizin seçim yapmanızı sağlayan ticari müşteri temsilcileri ziyaret sonrası düşünerek karar vermenize olanak sağlamaktadır.

Bu ve benzeri yaklaşımları sayesinde müşteri memnuniyetini üst seviyelere çekmeyi başarmıştırlar.

Orta ölçekli kobi lerin Kosgeb kredilerini de Vakıfbank tan kullanabilir size bu konuda danışmanlık yapmalarını da sağlayabilirsiniz .

Kosgeb kredisini kullanımında seçilen bankalardan biri olan Vakıfbank müşterisiyseniz yahut değilseniz Vakıfbank’ın kendi web sayfasından Vakıfbank Kosgeb kredisi başvurusu için ön başvurunuzu yaparak sizi internet şubesinin yönlendirdiği size en yakın olan şubeye gitmeniz gerekir.

Kosgeb’e kayıtlı olduğunuzu belirten başvuru dosyanızı ilettiğinizde işleminiz kolayca yapılacak ve size gerekli olan formlar düzenlenerek kredinizi kullanmanız sağlanacaktır.

Banka müşterisi iseniz gerekli ticari kayıtlarınız bankada mevcut olduğundan bu işlem çok üzün sürmeyecektir. Yeni müşteri oluşumunda iseniz ve bankaya yada bankalara hali hazırda ödemekte olduğunuz kredileriniz mevcutsa Vakıfbank sizden bir teminat mektubu isteyebilir. Teminat mektubu temini ve hazırlanmasında da kobi destek birimi Vakıfbank müşteri temsilciniz size yardımcı olacak ve süreci hızlı tamamlamanızı sağlayacaktır.

Bu işlemler tamamlandığında faizsiz kosgeb krediniz sizin adınıza açılan hesaba aktarılacak başka herhangi bir masraf yapmadan kredinizi kullanabileceksiniz demektir.

Faizsiz kosgeb kredisi temini için kısa adımlar ve yönlendirmelerle Vakıfbank’la çalışmanın dışında küçük işletmeler olarak Vakıfbank’la çalışmak faiz oranları ve sağladıkları danışmanlık desteği ile size her zaman yol gösterici olacaktır.

Bu öneriyle birlikte Vakıfbank kobi kredi faiz oranlarını inceleyecek olursak piyasa kredi faiz oranlarının altında kendi mevcut müşterilerinin banka işlem skorlarına göre küçük değişiklik gösteren %0.99-%1.20 arasındaki dilimde faiz oranları uygulayan banka 2017 yaz dönemi için kobi lere özel kampanya da iki farklı geri ödeme seçeneği de sunmakta.

İsterseniz üç ay ertelemeli ya da isterseniz eşit taksitli olan bu kobi destek yaz kredisi küçük işletmeler için sıkıntılı geçen yaz sezonunda nakit akışını hızlandırmak için iyi bir fırsat olmaktadır. Bu kredi şartları ve diğer kobi kredileri faiz oranlarını detaylı incelemek için Vakıfbank web sayfasından bilgilerinizi ihtiyacınız olan kredi miktarını girerek hesaplayabilir ; diğer bankalara karşılaştırablirsiniz.

 

 

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın