Yapı Kredi Emeklilerin Yüzünü Güldürüyor

Yapı Kredi çalışma hayatının sonuna gelmiş değerli büyüklerimizi düşünmüş. Emeklilerimiz torunlarına daha çok harçlık verebilsin diye bir kampanya oluşturmuş. Bu kampanya fırsatı ile emeklilere maaşlarını Yapı Krediden aldıkları takdir de en fazla 450 TL en az 300 TL hediye ediyor. Şimdi kampanyanın içeriğine göz atalım.

Peki Ya Bu Kampanyadan Yararlanmak İçin Ne Yapmalısınız?

36 ay süresince maaşınızı Yapı Kredi’den almayı taahhüt ettiğiniz takdirde emekli maaşınıza göre en fazla 450 TL en az 300 TL nakit para kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. Aynı zaman da Yapı Kredinin sunduğu Emeklilik Paketi fırsatlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Emeklilik Paketi Avantajları Nelerdir?

Hesap İşletim Ücretinde sizden para talep edilmez.

Emekli maaşınızın yattığı hesaptan herhangi bir hesap işletim ücreti talep edilmez.

İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden ücretsiz havale

Emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almaya devam ettiğiniz takdirde İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden gerçekleştireceğiniz tüm Havaleler için sizden ücret talep edilmez.

Avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanımı

İhtiyacınız olduğunda, ödemeleriniz için uygun faizli kredi sizi beklemektedir.

Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti

Yapı Kredi’nin ATM ağından, günde 3.000 TL para çekme limitinden yararlanabilirsiniz.

Emeklilere özel 450 TL’ye kadar hediye kampanyasından kimler yararlanabilir?

Kampanya, Yapı Krediden emekli maaşını alan ve ya Yapı Krediye emekli maaşını taşıyacak tüm SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emeklileri için geçerli olup SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri sadece kimlik belgesiyle Yapı Kredi şubelerine başvurup maaşlarını Yapı Kredi’den almaya başlayabilirler.

Kampanyanın Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya mart ayından itibaren katılım sağlanacaktır.
  • Kampanyaya tüm SSK, Emekli Sandığı, Bağ kur emeklileri katılabilir.36 ay boyunca maaşını Yapı Kredi’den almayı taahhüt eden emekliler taahhüt formunu imzalayarak katılabilir.
  • Emeklinin kampanyaya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini Yapı Krediden almış olması ve taahhüt vermiş olması yeterlidir. Emeklinin kampanya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini Yapı Krediden almamış olması durumunda kampanyaya katılım hakkını kaybeder.
  • Kampanya koşullarını sağlayan emeklilerin kampanya ödülü maaş tutarlarına göre belirlenmektedir.1.000 TL’ye kadar olan emekliler için 300 TL,1.000 – 2.000 TL arasındaki maaşı olan emekliler için 375 TL ve 2.000 TL’den yüksek maaş alan emekliler için 400 TL maaş hesaplarına yatacaktır.
  • 36 aylık süre içinde maaşın Yapı Kredi bankasına yatması gerekmektedir.36 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin dolması ya da farklı bir kurumdan alınmaya başlaması durumunda herhangi bir bildirim yapılmaksızın verilen ödül tutarı maaş hesabından kıstelyevm usulü ile geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazlıdır.Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması durumunda kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın