Yapı Kredi Konut Kredisi ile Ev Almak Çok Kolay

Toplumda herkesin sahip olmak istediği şeyler arasında ev sahibi olmak vardır. Fakat ekonomik açıdan bu isteklerimizi yerine getiremediğimiz zamanlar , kapımızı çalacak fırsatları bekler durumdayız. Bu konu hakkında çeşitli araştırmalar yaparak , daha kolay nasıl ev sahibi olunur çalışmalarına girişmekten kaçınmamalıyız.

Yaptığımız araştırmalarda karşımıza çıkan yapı kredi konut kredisi 2017 fırsatları seçeneği olmaktadır. Ev sahibi olmak için , insanların adım atmalarını sağlayan yapı kredi dahilinde gerçekleşen fırsatlar ile krediler çekerek isteklerimizi gerçekleştirebiliriz. Yapı kredi konut kredisi başvurusunda bulunan her birey için yapı kredi tarafından faiz oranları hesaplaması ile belirgin sonuçlara yer verebilirsiniz. Yapı kredi sayesinde artık ev sahibi olmak günümüzde daha kolay bir hal almaktadır.

 

 

Kirada oturan insanlar için her ay kira öder gibi evinizin faiz oranlarını ödeyerek aynı zamanda ev sahibi olabilirsiniz. Aradaki tek fark aylık havaya uçan para karşılığında aynı şekilde aylık ödeme gerçekleştirerek ev sahibi olmanızdır. Yapı kredi , konut kredisi beraberinde başvuruda bulunan insanların , maddi açıdan en uygun seçeneği de sunmaktadır. Böylelikle ödemelerinizi gerçekleştirirken pek fazla zorluk çekmemiş olursunuz. Bütçe planlaması yaparken kredi geri ödeme planınızı 120 aya kadar arttırma şansına sahipsinizdir. Bu şekilde ödemeniz ne kadar bölünürse o denli kolaylık sağlayacaktır.

Yapı Kredi Konut Kredisi Dahilinde Gerçekleşen Faiz Oranları

Yapı kredi sayesinde ev alımlarınız hızlanmaktadır. Yapı kredi dahilinde konut kredisinden yararlanan kişiler memnun kaldıkları takdirde yapı kredi konut kredisi nasıl alınır sorularını cevaplamaktan kaçınmamaktadır. Konut kredisinde sunulan fırsatların yanında verilen faiz oranları da fazla katkılarda bulunduklarının bir göstergesidir. Konut kredisinden yararlanan kişilere verilen faiz oranları ;

  • Kredi tutarınız eğer 10.000 TL ve ya 1.000.000 TL ise geri ödeme süreciniz 3 ve ya 60 aya kadar çıkmaktadır. Bu şekilde ilerleyen konut kredinize eklenen faiz oranı % 0.92 şeklinde olmaktadır.
  • Kredi tutarınız eğer 10.00 TL ve ya 1.000.000 TL ise geri ödeme süreciniz 61 ve ya 120 aya kadar çıkmaktadır. Bu şekilde ilerleyen konut kredinize eklenen faiz oranı %0.94 şeklinde olmaktadır.

 

 

Yapı Kredi Konut Kredisi Almak İçin Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Yapı kredi kapsamında konut kredisi almak istiyorsanız eğer , almak istediğiniz evin krediye uygun içerikli olması gerekmektedir. Detaylar arasında en çok yapı kredi konut kredisi alma koşulları dikkat edilmesi gereken kurallar arasında yer almaktadır.

Belirtildiği üzere evinizin krediye uygun olması gerekir. Yani almak istediğiniz evin yapımının gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Bununla beraber evin üzerinde ipotek olmaması gerekmektedir. Eğer satın almak istediğiniz ev fazla hasar görmüş ve eski bir inşa halindeyse çoğu zaman bankalar konut kredisi vermekten kaçınabilir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın