Yapı Kredi’den Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Bankalar için artık ciddi bir rekabet ortamı söz konusu. Zira BDDK’nın uygulamaya koyduğu yeni düzenlemeler kapsamında artık kredi kartı limitleri kişinin gelirinin belirli bir katına kadar olabiliyor. Bu durumda bankalar müşterilerine artık belirli bir tutarın üzerinde kredi kartı imkanı sağlayamıyor. Durum böyle olunca bankalar müşteri kazanabilmek için eski kredi kartlarında limitleri oldukça yüksek olan müşterileri kendi bünyelerine geçirmek için harekete geçiyorlar.

Öte yandan buradan yaşanan potansiyel kredilendirme kaybını bankalar, sundukları hizmette çeşitli avantajlar yaratarak müşteri kazanmaya çalışıyorlar. Özellikle bankaların son yıllarda artan teknolojik imkanlarla uygulamalarına büyük önem verdiği internet bankacılığı bu konuda en ön sırada yer almaktadır. Zira artık hayatına dair tüm işleri evde oturduğu yerden, internet aracılığı ile anında gerçekleştirebilen tüketicileri kazanmak için internet bankacılığına ağırlık vermek oldukça mantıklı ve avantajlı bir yöntemdir. Hele özel imkanları internet bankacılığı hizmetlerine tanımlayan bankalar, bu anlamda kredilendirmelerde de çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Öyle ki artık “şubesiz bankacılık” terimi bankalar için temel bir slogan haline gelmiştir.

Yapı Kredi’den Oturduğunuz Yerden Kredi İmkanı

Yapı Kredi, internet bankacılığı konusunda yıllardır kendisini daime ileriye taşıyan bir banka olmuştur. Müşterilerine ve müşterisi olabilecek potansiyel tüketicilere kampanyaları ve hızlı kredilendirme imkanları ile anında kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Yalnızca saniyeler içerisinde internet üzerinde yapılan başvuruya, kredi notunu değerlendirerek anında kredi veren Yapı Kredi Bankası, avantajlı kampanyaları ile de dikkat çekmektedir.

Acil bir nakit ihtiyacınız söz konusu ise ve kaybedecek vaktiniz yoksa o halde yapı kredi ihtiyaç kredisi başvurusu işleminizi bankanın resmi web sitesine giderek saniyeler içerisinde gerçekleştirin ve kredi onayınızı anında aldıktan sonra, ihtiyacınız olan nakdi anında hesabınızda görüntüleyin.

Yapı Kredi’nin internet bankacılığı ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca internet sitesi üzerinde sizlerle paylaşılan bilgiler aracılığı ile yapı kredi kredi başvurusu sorgulama işleminizi de gerçekleştirebilir, kredi alabilmek için uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Eğer bu hızlı kredi temin edebilme imkanları size cazip geldiyse, bir de ihtiyaç kredisi hesaplamalarına göz atın ve kararınızı vererek en kısa sürede başvurunuzu gerçekleştirin.

Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi kapsamında alacağınız 5.000 TL tutarındaki kredi için 24 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde, uygulanacak faiz oranı %1.49 olacaktır. Bu vade ve faiz oranına göre hesaplamaları yaptığımızda ortaya çıkan aylık geri ödeme taksit tutarı ise 258,05 TL olarak hesaplanacaktır. Bu tutarda kredi için bankaya ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 25 TL olacaktır ve vade sonundaki toplam geri ödeme tutarınız 6.193,20 TL olarak belirlenecektir.

Tüm bu şartlar altında Yapı Kredi Bankası’ndan kredi almak istiyorsanız şubesiz bankacılık hizmetinden faydalanarak internet üzerinden veya telefon bankacılığı aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın