Yapı Kredi’den Ayda 150 Tl’ye 5.000 Tl Kredi Nasıl Çekilir

İhtiyaç kredileri tüm bireylere hitap eden özel kampanyalarla müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerin gerek internet bankacılıkları gerekse de şubeler üzerinden kullandırım yapabilirler. Birçok kredi kampanyası için başvuru yapabileceğiniz bankalardan biri de şüphesiz yapı kredi bankası olacaktır. yapı kredi ihtiyaç kredisi hesaplama için şubeler dışında yapı kredinin internet sitesi üzerinden hesaplama araçlarını kullanabilir veya hazır ödeme planlarından birini değerlendirebilirsiniz. Eğer yapı kredi müşterisiyseniz yapı kredi ihtiyaç kredisi için internet bankacılıkları veya mobil bankacılık üzerinden hem başvuruyu hem de hesaplama işlemlerini yapabilirsiniz. İhtiyaç kredileri için başvuru imkanı ve kaynakları ise gelişen bankacılık teknolojisiyle şu şekilde olabilmektedir;

Başvuru Şekil Ve Koşulları

Yapı kredi ihtiyaç kredisi hesaplama seçenekleri ile sizin için ideal olan krediyi tespit edebilirsiniz. Ardından gelir dengenizi bozmayan ve ödeme zorluğu çekmeyeceğiniz krediye göre ödeme planınızı oluşturursunuz. Yapı kredi ihtiyaç kredisi için başvuru için kullanabileceğiniz kanallardan biri SMS olmaktadır. SMS başvurusu için İhtiyaç yazıp boşluk ardından da TCKN girilmelidir. Aylık gelir bilginizi yazdıktan sonra 4411’e göndermenizin ardından size anında SMS ile geri dönüş yapılacaktır. İhtiyaç kredileri başvuru kanallarından biri de elbette şube olacaktır.

bunun için de sizlere en yakın şubelere başvurarak bireysel krediler müşteri temsilcilerine talebinizi iletmelisiniz. Ayrıca kredi başvurularınızı Yapı kredi telefon bankacılığından ve ATM üzerinden de kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için gelir belgenizi, ilave gelir kaynaklarınız varsa örneğin kira geliriniz, tapu ve kira sözleşmenizi, serbest meslek faaliyeti yürütüyorsanız vergi levhanızı, emekliyseniz maaş bilginizi paylaşmalısınız. Eğer yapı kredi müşterisiyseniz mobil veya internet şubeleri üzerinden bunlara gerek kalmadan direk başvuru yaparak kullanabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Yapı kredi ihtiyaç kredisi hesaplama araçları hem internet üzerinden hem de mobil uygulamaları üzerinde en kaynak bulabileceğiniz bir bilgidir. Yapı kredi ihtiyaç kredisi son yapılan düzenlemek eşliğinde 48 ay vade seçenekleriyle kullanım yapabilirsiniz. Farklı ihtiyaç kredileri içim farklı ödeme planları oluşabilir. Ancak burada sizler kredinizi ayarlarken hem gelir dengenizi düşünmelisiniz hem de bütçenizi sarsmayacak şekilde ayarlamalısınız. Aksi halde ödeme düzensizliğiniz sizlerin kredi istihbaratınızı olumsuz şekilde etkileyecektir. Sizleri çok zorlamayacak bir kredi olan ve sadece 150 TL taksitle geri ödeyeceğiniz krediyi ödeme dengenizi bozmadan yapı kredi bankasından çekebilirsiniz. 5 bin TL olan bur kredinin faiz oranı %1,34 olarak belirlenmiştir. Taksit tutarı 150 TL olarak ödenecek olan kredi 48 ay vade ile geri ödenmektedir. Sizlere 48 ay vadeli kredinin toplam maliyeti ise 7.238 TL olacaktır. Burada isterseniz kredi miktarını ihtiyacınıza göre artırabilirsiniz. İsterseniz de aylık taksit tutarına göre kredi miktarını ve kredi vadesini belirleyebilirsiniz. İhtiyaç kredileri ödeme dengenizi ayarlarsanız hem nakit ihtiyaçlarınız karşılanır hem de kredinizi geri ödemekte zorluk çekmezseniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın