Yapı Krediden Emeklilere 450 TL Hediye

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman bir adım önde olan Yapı Kredi yeni kampanyası ile emeklilerin yüzünü güldürüyor. Emeklilerimiz torunlarına daha çok harçlık verebilsin diye bir kampanya oluşturmuş. Bu kampanya fırsatı ile emeklilere maaşlarını Yapı Krediden aldıkları takdir de en fazla 450 TL en az 300 TL hediye ediyor.

 Kampanyadan Yararlanmak İçin Ne Yapmalısınız?

36 ay süresince maaşınızı Yapı Kredi’den almayı taahhüt ettiğiniz takdirde (emekli maaşınıza göre en fazla 450 TL en az 300 TL olmak üzere ) hediye para kazanma şansı elde ediyorsunuz. Aynı zaman da Yapı Kredinin sunduğu Emeklilik Paketi fırsatlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajları nelerdir?

 • Hesap İşletim Ücreti için sizden para talep edilmez.
 • Emekli maaşınızın yattığı hesaptan herhangi bir hesap işletim ücreti talep edilmez.
 • İnternet şubesi, mobil şube, telefon bankacılığı ve ATM’lerden ücretsiz havale yapma imkanı

Emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almayı sürdürdüğünüz takdirde İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden gerçekleştireceğiniz tüm havaleler için sizden ücret talep edilmez.

 • Avantajlı bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilme imkanı
 • İhtiyacınız olduğu zaman ödemeleriniz için uygun faizli krediyi kullanabilirsiniz.
 • Yapı Kredi ATM’lerinden 1 gün içerisinde 3.000 TL para çekebilme

Emeklilere Özel 450 Tl’ye Kadar Hediye Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Yapı Krediden emekli maaşını alan veya Yapı Krediye emekli maaşını taşıyacak tüm SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emeklileri için geçerlidir.

Maaş Almak İçin Yapı Krediye Nasıl Başvurulur?

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri sadece kimlik belgesiyle Yapı Kredi şubelerine başvurup maaşlarını Yapı Kredi’den almaya başlayabilirler.

Kampanyanın Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya mart ayında başlayacaktır.
 • Kampanyaya tüm SSK,Emekli Sandığı,bağkur emeklileri katılabilir.
 • Emeklinin kampanyaya katılımından sonraki ilk 3 ay içinde ilk maaş ödemesini Yapı Kredi’den almış olması ve taahhüt vermiş olması yeterlidir.
 • Emeklinin kampanya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini Yapı Kredi’den almamış olması durumunda ise emekli kampanyaya katılım hakkını kaybeder.
 • Kampanya koşullarını sağlayan emeklilerin kampanya ödülü maaş tutarlarına göre belirlenmektedir.1.000 TL’ye kadar olan emekliler için 300 TL,1.000 – 2.000 TL arasındaki maaşı olan emekliler için 375 TL ve 2.000 TL’den yüksek maaş alan emekliler için 400 TL maaş hesaplarına yatacaktır.
 • 36 aylık süre içinde maaşın Yapı Kredi bankasına yatması gerekmektedir.36 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin dolması ya da farklı bir kurumdan alınmaya başlaması durumunda herhangi bir bildirim yapılmaksızın verilen ödül tutarı maaş hesabından kıstelyevm usulü ile geri alınacaktır.

 

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın