Yapıkredi Kredi Başvuru ve Sonucu Öğrenme Yöntemi

Yapıkredi Kredi Başvuru ve Sonucu Öğrenme Yöntemi

Yapıkredi teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden, kendini sürekli güncelleyen ve Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren köklü bir bankadır. Müşterilerinin finans ihtiyacını kolayca elde etmelerini sağlayan yöntemleriyle beğenilen bankalar arasındadır. Bu makalemizdeYapıkredi başvuru ve sonucu öğrenme yöntemi ile ilgili gerekli bilgileri sizinle paylaşacağız. Yapıkredi bankasının müşterilerine kredi vermek için belirli şartları vardır. Bu şartlara sahip olan müşteriler banka tarafından incelendikten sonra kredilerini alabilmektedir.

Yapıkredi Kredi Başvuru Süreci

Yapıkredi kredi başvuru süreci müşterinin istediği kredi türüne göre biraz zaman alabilmektedir. Çünkü her kredinin birbirinden farklı evrakları vardır. Mesela konut kredisi istiyorsanız, konut ile ilgili evrakları ,ekspertiz raporunu götürmeniz gerekmektedir. Banka bu raporları inceler ve bu inceleme ve bilgi alma süreci 1 haftayı bulabilir. İhtiyaç kredilerinde ise banka sizden nüfus cüzdanı ya da ehliyet ,maaş yazısı gibi evraklar talep etmektedir. En kolay başvuru süreci ihtiyaç kredisinde mevcuttur, başvuru sürecini tamamlamış olan müşteriler 1-2 gün içinde kredilerini alabilmektedir

Yapıkredi Başvuru Sonucunu Öğrenmek

Kredi sonucu öğrenmek için bireylerin en sık kullandığı yöntem sms yöntemidir. Yapıkredi başvuru sonucu öğrenmek için yapıkredi bankasının 4407 no’lu numarasına mesaj çekebilirsiniz. Talep ettiğiniz kredi biçimini örnek: KONUT ,BİREYSEL gibi kelimeleri yazıyorsunuz ardından 4407 ‘ye gönderiyorsunuz. Sms yolunu tercih etmek istemiyorsanız bankanın müşteri temsilcisiniz arayabilirsiniz. Banka temsilcisi size tc kimlik numaranız gibi bazı sorular soracaktır, bu sorulara cevap verdikten sonra kredinizin olumlu mu olumsuz mu olduğu konusunda size bilgi verecektir. Bu bilginin ardından sistem paranızı ya banka kartınıza ya da şubede elden imza karşılığında vermektedir.

İnternet Şubesi İle Yapıkredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

İnternet şubesi ile yapıkredi başvuru sonucu öğrenme tercih edilen diğer alternatif yollardan bir tanesidir. Yapıkredi bankasının web adresinden ,istediğiniz kredi miktarı türüne tıklayarak ,TC kimlik numaranızı giriyorsunuz ve gönder butonuna basıyorsunuz ardından size başvuru sonucu ile ilgili bilgi geliyor.

Yapıkredi bankasından kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek çok basit, bu işlemlerden herhangi birini denerseniz kolaylıkla sonucu öğrenebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın