Yeni Yıl Kredileri 2020 (Tüm Kampanyalar)

Yeni yıl yeni umutlar, yeni planlar ve yeni hayaller demek.. 2020 yılına sayılı günler kalmışken tüm ihtiyaçlarını karşılamak, nakit sıkıntısından kurtulmak ve yeni yıla yepyeni bir bütçe ile girmek isteyenler Yeni Yıl Kredileri 2020 ile bu dileklerine kolayca kavuşabiliyorlar. Bankalar, yeni yıla özel kredi kampanyaları ile uygun faiz oranları, düşük taksitler ve kredi taksit erteleme imkanları sunuyorlar. İşte merak edilen o kredi kampanyalarının detayları..

Yeni Yıl Kredileri 2020

Yeni yıl nedeni ile artan nakit taleplerini karşılamak üzere özel yılbaşı kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar, pek avantajlı kredi olanaklar sunuyor. Yeni yıla ramak kala yeni yıl kredileri düzenleyen bankalar, 60 aya varan vade, yüzde 0,98 ‘den başlayan faiz oranları ve kredi taksiti erteleme seçenekleri sunuyor..

Yılbaşı alışverişi yapmak isteyenler, tatil masraflarını karşılamak isteyenler ve diğer tüm ihtiyaçlar nedeniyle daha fazla nakde ihtiyaç duyan tüketiciler, cazip kredi fırsatlarını araştırmaya ve bankalara yönelmeye başladı. İşte merak edilen o kredi kampanyaları…

Şekerbank Yeni Yıl Kredisi

Yeni yıla özel olarak kredi kampanyası hazırlayan bankalardan biri de Şekerbank.. Şekerbank, bireysel müşterilerinin yeni yıl öncesi tüm finansman ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla kredi kampanyası başlattı. Şekerbank Yeni Yıl Kredisi kampanyasında günde 8 TL ‘den başlayan taksit seçenekleri ile 3 ay taksit erteleme imkanı da sunuluyor. Kampanya, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Garanti BBVA Yeni Yıl Kredisi

Garanti BBVA ‘nın, ” Yeni Yıl Kredisi ” kampanyası ile, çalışan, esnaf ve emekliler % 0,99 oranından başlayan faiz oranlarıyla 60 aya kadar vadeyle kredi kullanabilecek. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında 100 bin Lira ‘ya kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası Yeni Yıl Kredisi

Yapı Kredi Bankası’nın yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygun faiz oranları ile ve 60 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası kampanya kapsamında gelir durumunuza göre ön onaylı limit seçeneği imkanı da sunuyor. Yine kampanyada dilemeniz halinde ilk taksit ödemesi için 3 aya varan taksit erteleme talebinde de bulunabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası bu kredi kampanyası için 3 aya kadar taksit erteleme imkanı da sağlıyor.

Alternatifbank Yılbaşı Kredisi

Yeni yıla sayılı günler kala düzenlediği özel kredi kampanyası ile Alternatif Bank, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla Yılbaşı Kredisi sunuyor. Alternatif Bank Yılbaşı Kredisi ‘ni kullanmak isteyenler % 1,04 ‘ten başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vadelerden yararlanabiliyorlar.

Yeni Yıl Kredileri 2020 (Tüm Kampanyalar)

QNB Finansbank Yeni Yıl Kredisi

QNB Finansbank, yılbaşına özel günde 15 Lira ‘dan başlayan taksitlerle 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. İsteyenlere 3 ay taksit erteleme imkanı da sağlanan kampanyada aylık % 0,99 olan faiz oranı, müşterilere göre (kredi notuna göre) değişiklik gösterilebiliyor. 60 ay vadeye kadar kullanılabilen ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank müşterileri internet ya da cep şubesini kullanabiliyorlar.

Denizbank Yeni Yıl Kredisi

DenizBank, yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kapsamında % 0,99 oranından başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan taksit seçenekleri sunuyor.

Denizbank yeni yıl kredisi kampanyasında kredi limiti 80.000  Lira olarak belirlenmiş.. Denizbank Yılbaşı Kredisi ‘ne banka şubesine gitmeden kredi kullanma imkanı sunuluyor. Kredi kullanmak isteyenler, cep telefonundan, ” YENIYIL ” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 3280 ‘e kısa mesaj atarak başvuru işlemini başlatabilecek ya da başvuru formunu doldurabilecekler.

Kaynak; Banka Kredileri

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın