Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Paketi Kimleri Kapsar?

Çalışanın artısı tüketici kredisi ne demek? ; Çalışanın artısı tüketici kredisi çekebilmek için Ziraat Bankası’ndan maaş ödemesi almak gerekmektedir. Çalışanın artısı tüketici kredisi, maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan müşterilerin konut veya nakit ihtiyaçlarının uygun ve kampanyalı fırsatlarla karşılanmasını sağlayan kredi ürünleri arasında yer alır.

Ziraat Bankası Çalışan Artısı Kredisi’nden Kimler Yararlanabilir?

 

 

Bağlantı Ziraat Bankası çalışan artısı ihtiyaç kredisi; bu kredi türünden yararlanabilmek için banka tarafından bazı koşulların bulunması talep edilmektedir.

  • Ziraat Bankası’ndan maaş ödemesi almak gerekmektedir.
  • Ziraat Bankası çalışan artısı kredisindeki avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için:

-Kredili Mevduat Hesabı, internet bankacılığı, ödeme talimatı, bankkart banka ürünlerini mevcut durumda hala kullanıyor olmak veya kullanmak için yeni başvuru yapmış olmak gerekmektedir.

– Kredi kartı, bireysel emeklilik, ödeme talimatı ve ailem ziraat güvencesinde ürünlerinin en az ikisini kullanmak veya başvuru yapmış olmak gerekmektedir.

Çalışan Artısı Tüketici Kredisi Koşulları Nelerdir?

 

Çalışan artısı tüketici kredisi nedir? ; Ziraat Bankası üzerinden maaş alan kişilerin konut ve nakit ihtiyaçları için sunulan avantajlı seçeneklerinden yararlanabileceği bir kredi türü olan çalışan artısı tüketici kredisi, konut kredisi ve tüketici kredisi olarak iki bölüme ayrılmıştır.

Çalışan artısı tüketici kredisi; Ziraat Bankası’nda çalışan artısı tüketici kredisi için 48 aya kadar vadeli bir ödeme planı çıkartmak mümkündür. Faiz oranları %1.11’den başlamaktadır. Örnek olarak; 20.000 TL tüketici kredisi için 48 ay vade, %1.11 faiz oranı ve ayda 566,64 TL taksit tutarı ile geri ödeme yapılabilmektedir. Bu faiz oranında 100 TL tahsis ücreti alınmaktadır ve bu miktar alınan krediye dahil değildir. Yıllık maliyet oranı ise: % 17.55’tir.

Yine tüketici kredisi örneğinden gidersek; 20.000 TL tüketici kredisi için, 48 ay vade,%1.16 faiz oranı ve ayda 574,04 TL aylık taksit tutarı ile ödeme yapılabilir. Bu faiz oranında tahsis ücreti alınmaz ve yıllık maliyet oranı: %18.04’tür.

 

 

Çalışan artısı konut kredisi; Ziraat Bankası’nda çalışan artısı konut kredisinde 120 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Örnek olarak; 100.000 TL kredi için 120 ay vade, %0.88 faiz oranı ve ayda 1.352,71 TL taksit tutarı ile geri ödeme planı oluşturulabilir. Bu örnek kredide 500 TL tahsis ücreti alınır ve yıllık maliyet oranı: %11.35’tir.

*Bu örneklerdeki faiz oranlarından yararlanabilmek için kredili mevduat hesabı, internet bankacılığı, ödeme talimatı, bankkart kullanmak ve bireysel emeklilik, ödeme talimatı, ailem ziraat güvencesinde ya da kredi kartı ürünlerinden de en az ikisine sahip olmak gerekmektedir. Yeni yapılan başvurular da kabul edilir.

* Örneklerdeki yıllık maliyet oranları vergiler ve faiz tahsis ücreti ile hesaplanmıştır.

* Hayat Sigortası talep edilmektedir. Yaş, cinsiyet ve kredi miktarına göre değişebilen sigorta tutarı, 35 yaş erkek bir müşteri için tüketici kredisinde: 42.16 TL ve konut kredisinde: 102,57 TL’dir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın