Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi Nasıl Alınır?

Eczane açma kredisi; Eczacıların desteklenmesi ve finanse edilmesi amacıyla Ziraat Bankası tarafından eczane açma kredisi verilmektedir. Ziraat Bankası’nda eczane açma destek paketi sayesinde her türlü finansman ihtiyacı karşılanabilmektedir. Eczane destek paketi kapsamında avantajlı ürün olanaklarından yararlanılabilir. Bu avantajlar arasında bireysel emeklilik ve sigorta, nakit işlemleri ve yönetimi, tüm bankacılık işlemleri ile ilgili fırsatlar yer almaktadır.

Ziraat Bankası Eczane Destek Kredisi Nasıl Alınır?

 

 

Ziraat eczane destek kredisi alma şartları; eczane destek paketinden yararlanmak isteyen kişilerin bazı koşulları yerine getirmeleri sonucunda başvuruları banka tarafından onaylanırsa kredilerini alabilirler. Başvurular herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden yapılabilmektedir. Ziraat özel eczane destek kredisi alabilmek için:

 • Müşterilerin SGK tahsilatlarını Ziraat üzerinden yapmaları gerekmektedir.
 • İnternet Bankacılığı sistemine kayıt olmak
 • Müşterinin en az iki adet otomatik ödeme talimatının bulunması

Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

 

 

Ziraat Bankası eczane destek paketinden yararlanacak olan müşteriler öncelikle üst başlıktaki koşullara sahip olmalıdırlar. Bunlar yerine getirildiği takdirde bazı fırsat ve avantajlardan yararlanılabilmektedir:

 • İhtiyaç duyulan banka kredi ürünleri; özel faiz oranları ile teminat gösterilmeden ve SGK alacaklarını beklemeden kullanılabilmektedir.
 • İnternet şubeleri üzerinden yapılacak olan havale ve EFT işlemleri için herhangi bir ekstra ödeme yapılmaz.
 • Hesap işletim ücreti bulunmamaktadır.
 • Finansman tekliflerinden yararlanılabilir. ( Avantajlı POS ve Ödeme Kaydedici Cihaz-ÖKC)
 • Yıllık kart ücreti yoktur. KOBİ Kart Tahsisi ve kampanyalar sayesinde extra maxipuan kazanma şansı doğar.
 • Yasal yükümlülük olan değerli kağıt bedeli dışında masrafsız çek karnesi avantajı bulunur.
 • Bireysel Emeklilik Planı teklifleri kişilere özel ve avantajlı biçimde sunulabilmektedir. Bu seçenekten yararlanmak isteyen kişilerin kendilerinin dışında sisteme eşleri ve 18 yaş üzerindeki çocukları da dahil olabilir.
 • Eczane paket sigortası, sektörel riskler dikkate alınarak Ziraat Sigorta Güvencesi ile teminat altına alınmaktadır. Avantajlı imkanlar sunulur.

Ziraat Finans Grubu, eczane destek paketi alan müşterileri için bunlar gibi çeşitli avantajlı fırsat seçenekleri oluşturmuştur.

Ziraat Bankası Eczane Paketi Başvuruları Nasıl Yapılır?

 

Ziraat Bankası eczane destek paketi için başvurular sadece Ziraat Şubelerinden yapılabilmektedir.

BağlantıZiraat Bankası Eczane Destek Paketi; eczane destek paketi kapsamında yer almak ve finansman için sunulan bazı imkanlardan yararlanmak için Ziraat Bankası tarafından belirtilen bazı koşulların ( en az iki adet otomatik ödeme talimatı ürününe sahip olmak ve İnternet bankacılığı kullanmak, SGK tahsilatlarını Ziraat üzerinden yapmak vb. )yerine getirilmelerinin dışında ayrıca kredi çekmek isteyen kişinin kredi geçmişinin olumlu ve banka geçmişinde ödemelerini düzenli olarak yapmış olması önemlidir. Ziraat Bankası eczane destek paketi; Ziraat’in resmi web sayfasında Girişimciler kategorisindeki nakdi krediler başlığı altında yer almaktadır. Ziraat Eczane Destek Paketi ile hem destek kredisi kullanılabilirken, eczane için gerekli olan diğer avantajlı kredi ürünlerinden ve hizmetlerden de faydalanılabilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın