Ziraat Bankası – Girişimciye Değer Kredisi

Girişimcilik; son zamanlarda herkesin duyduğu bir kavram. Genel ifade ile girişmcilik kâr amacıyla risk üstelenen ve kendi işini kurmak isteyen kişilerin yaptığı atılımdır. Teknolojinin gelişmesi, kurumsal şirketlerdeki çalışma koşulları, hayat şartları ve para kazanma şartları nedeniyle insanların kendi kafalarındaki iş projelerini hayata geçirme gereksinimi duymuştur. Bu gereksinimler; girişimcilik dalının ortaya çıkmasına neden olmuştur.

 

 

Girişimciliğe sağlam ve cesur kişiler tarafından piyasa şartlarında güvendiği iş dalı ve belli bir sermaye birikimiyle adım atmalılardır. Parlak girişimcilik fikirleri herkes tarafından yaratılabilir; fakat belli bir birikim herkes tarafından karşılanamayabilir. Hayat şartları zor ve çetin olduğu için hem yeni iş kolları yaratmak isteyen kişilere, hem de işini büyütmek birçok işletmeye; devlet ve finansal kurumlar tarafından girişimcilik adına yeni paketler sürmüş ve  geleceğin girişimcilerine desteklerde bulunmuşlardır.

Ziraat Bankası Girişimcilerin Yanında;

Yeterli teminatları bulunmayan KOBİ’lere, yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin en uygun ödeme koşulları ile Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi hazır. Bu krediyi kullanarak açacakları yeni işlerinde onlara en büyük desteği yine girişimcinin yardımcısı Ziraat Bankası sağlıyor.

Ziraat Bankası girişimcilerin yanında kredisini ne kadar kullanabilirim ; Krediyi kullanım ücreti ödemeden, teminat şartı aranmadan esnek ödeme koşulları ve 60 aya kadar vade seçenekleriye 250.000TL’ye varan Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi’ne Ziraat Bankası şubelerinden 31 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurabilirsiniz. Kredinin maksimum vadesi 5 yıldır.

Girişimciye Değer Kredisi Faiz Oranları Nelerdir ;

Girişimciye değer kredisi faiz oranları ; KOBİ vasfını haiz, Meslek odalarına ya da Ticaret Borsası’na kayıt olma şartıyla tüm gerçek ya da tüzel kişiler krediye başvurabilir. Ziraat Bankası’ndan; ödeme talimatı, KOBİ kart, çek, pos, internet bankalığı gibi ürünlerinden en az 2 tanesine sahip olmak şarttır.

 

 

Komisyon oranı olmayan Girişimciye Değer Kredisi’nin faiz oranları; 1-12 ay vadede ayda % 0.88, 13-36 ay vadede aylık % 0.91, 37-48 vadede aylık % 0.94, 49-60 ay vadede aylık % 0.96’dır ve maliyet oranlarına faiz ve vergiler ekleyerek hesaplanmıştır.

Ziraat bankası girişimciye değer kredisi nasıl alınır ; Faiz oranları da diğer bankalara oranla epey düşük olan Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisini alabilmek için Ziraat Bankası şubelerine gidebilir, Ziraat bankası mobil uygulamasını kullanabilir, Ziraat Bankası internet bankacılığından faydalanabilirsiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın