Ziraat Bankası İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Günümüzde ihtiyaçların artması ile birlikte bireyler de hem geçim problemlerini yerine getirebilmek hem de ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bazı yollara başvurmaktadırlar. Bunlardan en yaygın olanları ise banka kredileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde pek çok banka, ihtiyaç kredisinin yanında konut ve taşıt kredisi ile bireylerin gereksinimlerini karşılayabilmeleri adına farklı kampanyalar ile kredi seçenekleri sunmaktadırlar. Bu tarz kredilerden bir tanesi olan ipotekli bireysel finansman kredisi ise Ziraat bankası tarafından bireylere sunulmak ile birlikte farklı ödeme seçenekleri de yer almaktadır. Ev ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında da Ziraat bankası kullanıcılarına ev konusunda da yüksek kredi imkanı sağlamaktadır.

 

 

Yüksek Tutar Adına Kolaylık Oluşturmakta

 

Ziraat bankası tarafından oluşturulan ipotekli bireysel finansman desteğinin en büyük avantajlarından bir tanesi, yüksek tutarlardaki finans desteğinin bireylere sağlanması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ziraat bankası tarla ipotekli kredi noktasında da kullanıcılarına yüksek tutarda kredi desteği sağlayan banka, yüksek bütçeli ipotekli finans desteğini yalnızca bireysel krediler anlamında vermemekte, tarladan eve ve taşıta kadar pek çok alanda ipotekli destek kredisi oluşturmaktadır. Böyle bir uygulama bireylerin maddi anlamda rahatlamalarına yardımcı olmak ile birlikte istedikleri konut ya da mala da ulaşmalarını desteklemektedir.

Uzun Vade İle Kolay Ödeme Seçeneği

 

 

Ziraat bankası tarafından oluşturulan ipotekli bireysel finansman kredisi, aynı zamanda uzun vade seçeneği ile kullanıcılara rahat ödeme imkanı oluşturmaktadır. 48 aya kadar varan vade seçeneklerinin yanı sıra, geçerli sebepler doğrultusunda bireylerin kredi vadeleri daha da uzatılabilmektedir. Böyle bir uygulama, yüksek miktardaki kredi kullanan bireylerin  ödemelerini en rahat şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Günümüzde pek çok banka, bireylere kredi imkanı sunmakta, ancak iş ödeme noktasına geldiğinde, kısa tutulan vade süreleri, kullanıcıların ödeme planlarını geciktirmelerine ya da bir süre sonra maddi sıkıntı çekmelerine sebep olabilmektedir. Böyle bir durum yaşatmak istemeyen Ziraat bankası bireylere uzun vade seçeneklerinin yanı sıra düşük faiz imkanları ile birlikte ipotekli kredi seçeneği oluşturmaktadır.

Azami Kredi Limiti Yüksek Oranlarla Sağlanmakta

 

Ziraat bankası tarafından oluşturulan ipotekli bireysel kredi başvurularında, kullanıcılarına alacakları konutun %80’i, iş yerinin %75’i ve arsanın ise %50’si banka tarafından temin edilmektedir. Ziraat bankası tarafından görevlendirilen ekspertiz görevlileri ile mal tutarı beyan edildikten sonra, bir sorun yaşamadan bireylere ipotekli bireysel kredi imkanı sağlanmaktadır. Ziraat bankası ipotekli konut kredisi kullanmak isteyen bireylere en yüksek kredi tutarını sağlamak ile birlikte, evin değerini kaybetmeden kısa süre içerisinde ödeme planları da oluşturulmaktadır. Ancak kredinin ipotekli olması nedeniyle, kredi çekim işlemi sırasında bireylere hayat sigortası ve zorunlu kaza sigortası  gibi bazı sigortalar uygulanmaktadır. Bireyin can sağlığına bir zarar gelmesi durumunda devreye girecek bu sigortalar, bireyi ve yakın çevresinin mağdur olmasını engellemektedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın