Ziraat Bankası Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

Bankacılık sektörünün son 10 yıl içerisinde göstermiş olduğu gelişmeler neticesinde ve sektörde artan rekabet ile kredi kartı konusunda bankalar sıkı çalışmalara imza atmaktadırlar. Her bir banka birden fazla kredi türü ve bu kartlara dayalı çeşitli kampanyaları tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. Bu çeşitlilik içerisinde alternatifler bir hayli fazla olduğundan, tüketiciler de kendi bütçelerine uygun olan alternatifleri seçebilmektedirler.

Kredi kartları, taksitlendirme, puan toplama, mil toplama, nakit avans sağlama gibi spesifik özellikleri ile birbirlerinden ayrılmakta ve tüketiciler bu özellikleri ile kredi kartları arasından kendileri için en avantajlı olanı kullanmaktadırlar.

Ziraat Bankası, Maximum özellikli çeşitli kredi kartı alternatifleri sunmaktadır. Bu kapsamda da ziraatmaximum kampanyalarını müşterilerine sağlayarak birçok avantaj ortaya koymaktadır. Siz de ziraat kredi kartı başvurusu yapmadan önce bu kartları değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz.

PLATİN KART: Maximum özellikli Platin Kart ile Maximum üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde çeşitli taksit, puan ve kampanya katılım olanaklarına sahip olursunuz. Nakit Avans kullanımlarınızda taksitlendirme yapabilirsiniz. Asistans hizmetlerinden faydalanarak otomobil, konut, ferdi ve bilgi hizmetlerini anında avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

GOLD KART: Ziraat Bankası’nın bir diğer Maximum özellikli kredi kartı olan Gold Kart ile harcadıkça puan kazanır, puan kazandıkça harcarsınız. Alışveriş faiz oranı %1.84, gecikme faiz oranı %2.14’tür. Gold Kart için ziraat bankası kredi kartı aidatı yıllık olarak 32.75 TL’dir ve ek kartlar için aidat ücreti 16.25 TL’dir. Nakit avans çekiminde %3+2,3 TL ücret ödersiniz. Kartınızın asgari ödemesi ise limite göre belirlenir ve 1 TL-14 bin 999 TL için %25, 15 bin TL ile 19 bin 999 TL için %30, 20 bin TL ve üzerindeki limitler için ise %40’tır.

GENÇ BANKKART: Üniversite öğrencilerine özel olarak çıkarılan hesap kartına eş olarak tanımlanan kredi kartı ile öğrenciler çeşitli ihtiyaçları için Ziraat Bankası’ndan kredi kullanabilmekte ve düşük faiz oranları ve asgari ödemeleri ile borçlarını rahatça geri ödeyebilmektedirler. 50 TL ve altındaki alışverişlerde temassız olarak hızlı alışveriş imkanı Genç Bankkart’ta!

Tüm ziraat bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizi Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak görüntüleyebilir ayrıca ATM’lerden detaylı olarak dekont alabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın