Ziraat Bankası Nakliye Kredileri Kampanyası 2017

Tarımsal faaliyetleri ve çiftçileri desteklemek için T.C. Ziraat bankası birçok çeşitli krediler sunarak insanlara destek sağlamıştır. Tarımsal faaliyetlerle uğraşan ve işletmelerine ekipmanlar almak için çiftçiler bu kredi kampanyasından yararlanabilir. Ziraat bankasının kredi  kampanyaları çeşitleri tarım kredilerinden yararlanmak için birçok tarım ve nakliye kredisini tercih edebilirsiniz.

Nakliye Kredisi Ne zaman Alınır ?

Çiftçiler tarım sonrası ürünlerini toplamak , hallere ve semt pazarlarına mallarını götürmek için nakliyata ihtiyaç duyulur. İşletmecilerin ürünlerini hasarsız toplamak ve o malları sorun olmadan taşımak için eskimiş nakliyat taşıtlarını yenilemek için nakliyat araçlarına ihtiyaç duyulur.

Nakliye Kredileri Faiz Oranları

Alınacak aracın KDV ve ÖTV dâhil satış bedelinin %75’i kredi olarak verilmektedir. Kredinin 1, 3, 6, 9, 12 ayda bir geri ödeme seçenekleri bulunmaktadır.
Kredi yeni ve kullanılmamış araçlar almak için kullanılır. Ziraat bankasının uygun vadeli ve en çok destekleyen banka olarak çeşitli nakliye ve tarım kredileri bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Tarım Kredileri

Türkiyede tarımsal üretimi artırmak ve çiftçileri desteklemek için ziraat bankası çeşitli kredi kampanyaları uygulamaktadır.

Taksim Tarım Destek Kredisi: Hasat dönemi ve hasat sonrası dönemi beklemeden karşılaşacağınız farklı sorunlar olmadan alabileceğiniz bir tarım kredisidir.

İşletme Edindirme Kredileri: İşletmecilerin alacakları tarım arazileri için çeşitli imkanlar sunarak %75ine kadar kredi imkanları sunmaktadır.

Sözleşmeli Üretim Kredileri: Ürünleri almayı garanti etmek koşuluyla verilen bir kredidir.

Genç Çiftçi Kredisi: Üretim konularında ihtiyaç duyulan makine, hayvan alımı gibi konularda yararlanılan bir kredidir.

İyi Tarım Uygulamaları Kredileri: Çevreye ve hayavnalara zarar vermeden üretim yapılarak tarımsal faailetlerde bulunacak olan işletmeciler için uygun vadeli veren kredilerdir.

Tarm Kredisi İçin Gerekli Başvuru Evrakları

1. Nüfus cüzdanı

2. Kiişinin çiftçi belgesi

3. Kişinin tabu kaydı veya kira kontratı

4. Bilanço belgesi


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın